OMRON NA serija HMI vmesnikov ponuja nove modele in večjo funkcionalnost

logo

Nova serija NA je naslednja generacija OMRON HMI vmesnikov, ki ponuja ogromno možnosti in modelov, ki pokrivajo vse potrebe.

NA5-V1
Zahvaljujoč novemu procesorju in elektronskim komponentam, novo serijo NA5-V1 odlikuje hitrejše in zmogljivejše delovanje zaslona ter grafičnih operacij. Nova serija NA5-V1 HMI vmesnikov (Human Machine Interface), je popolnoma združljiva s predhodno serijo NA5.

Soft-NA
Programska oprema omogoča delovanje HMI projektov neposredno na računalniku.

Soft-NA je razvojna programska oprema s širokim naborom NA funkcij, ki skupaj z izbrano strojno opremo tvori bolj prilagodljiv način uporabe HMI vmesnikov. Namenjena je doseganju optimalne funkcionalnosti in enostavnega upravljanja v kombinaciji s krmilniki serije NJ/NX/NY in programsko opremo Studio Sysmac. Na računalniku lahko spremljamo stanja in zbiramo podatke iz strojev ali proizvodne linije, hkrati pa se lahko na ta računalnik tudi daljinsko povežemo.

Sistem za spremljanje varnosti
Sistem neposredno prikazuje informacije o posameznih komponentah, priključenih na posamezne terminale, kot tudi stanja (VKLOP/IZKLOP) vhodno-izhodnih varnostnih enot. S tem omogoča učinkovito spremljanje celotnega sistema in stanja varnostnih komponent.

Samodejni prenos dnevnika zabeleženih podatkov
Napake, ki jih sistem zazna in aktivnosti, ki jih izvajajo operaterji, se beležijo v bazo podatkov, kateri se samodejno prenesejo na strežnik. Dnevniki se lahko prikazujejo direktno na NA5 napravah ali pa na računalniku z odpiranjem CSV datoteke. Razvrstitev dnevnika je v kronološkem vrstnem redu, kar pomaga pri analiziranju napak.

info@miel.si
www.miel.si

 

Celotna PDF revija brezplačno!

Sorodni članki

Zadnji članki

Svet mehatronike 49

Ste se kdaj vprašali, kako lahko žuželke potujejo tako daleč izven svojega gnezda in še vedno najdejo pot? Odgovor na to vprašanje ni pomemben le za biologijo, temveč tudi za izdelavo umetne inteligence za majhne avtonomne robote. Raziskovalce TU Delft, ki se ukvarjajo z droni, so navdihnile biološke ugotovitve o tem, kako mravlje vizualno prepoznavajo svoje okolje in ga kombinirajo s štetjem svojih korakov, da se varno vrnejo domov.

Novi senzor sile in navora SensONE T80

Novi senzor sile in navora SensONE T80 ima vgrajeno pritrdilno prirobnico optimizira kobote za težke tovore.

SCHUNK CoLab – kjer je mogoče v realnih pogojih potrditi nove pristope avtomatizacije

Zaupajte dolgoletnim izkušnjam MB-NAKLO in preizkusite svojo aplikacijo v CoLab SCHUNK!

Želite biti na tekočem z najnovejšimi novicami?

Radi bi vas slišali! Prosimo, izpolnite svoje podatke in ostali bomo v stiku. Tako preprosto je!