OMRON NA serija HMI vmesnikov ponuja nove modele in večjo funkcionalnost

logo

Nova serija NA je naslednja generacija OMRON HMI vmesnikov, ki ponuja ogromno možnosti in modelov, ki pokrivajo vse potrebe.

NA5-V1
Zahvaljujoč novemu procesorju in elektronskim komponentam, novo serijo NA5-V1 odlikuje hitrejše in zmogljivejše delovanje zaslona ter grafičnih operacij. Nova serija NA5-V1 HMI vmesnikov (Human Machine Interface), je popolnoma združljiva s predhodno serijo NA5.

Soft-NA
Programska oprema omogoča delovanje HMI projektov neposredno na računalniku.

Soft-NA je razvojna programska oprema s širokim naborom NA funkcij, ki skupaj z izbrano strojno opremo tvori bolj prilagodljiv način uporabe HMI vmesnikov. Namenjena je doseganju optimalne funkcionalnosti in enostavnega upravljanja v kombinaciji s krmilniki serije NJ/NX/NY in programsko opremo Studio Sysmac. Na računalniku lahko spremljamo stanja in zbiramo podatke iz strojev ali proizvodne linije, hkrati pa se lahko na ta računalnik tudi daljinsko povežemo.

Sistem za spremljanje varnosti
Sistem neposredno prikazuje informacije o posameznih komponentah, priključenih na posamezne terminale, kot tudi stanja (VKLOP/IZKLOP) vhodno-izhodnih varnostnih enot. S tem omogoča učinkovito spremljanje celotnega sistema in stanja varnostnih komponent.

Samodejni prenos dnevnika zabeleženih podatkov
Napake, ki jih sistem zazna in aktivnosti, ki jih izvajajo operaterji, se beležijo v bazo podatkov, kateri se samodejno prenesejo na strežnik. Dnevniki se lahko prikazujejo direktno na NA5 napravah ali pa na računalniku z odpiranjem CSV datoteke. Razvrstitev dnevnika je v kronološkem vrstnem redu, kar pomaga pri analiziranju napak.

info@miel.si
www.miel.si

 

Celotna PDF revija brezplačno!

Sorodni članki

Zadnji članki

Nove priložnosti – Mikro-kompaktiranje in varjenje v eni napravi

Uporovno varjenje kot postopek za izdelavo visokokakovostnih zvarov med električno prevodnimi in mehanskimi komponentami je že dolgo uveljavljen in preizkušen postopek.

Ethernet po eni parici (SPE – Single Pair Ethernet) – prihodnost IIOT

V četrti industrijski revoluciji, oz. Industriji 4.0, bodo inteligentna omrežja prinesla temeljne spremembe. Industrija 4.0 predstavlja ogromen potencial za večjo profitabilnost in fleksibilnost industrije, okrepitev gospodarstvene konkurenčnosti, za visok življenjski standard in nova delovna mesta.

IFAM 2024 je praznoval 19. obletnico

Kako hitro teče čas, drage bralke in dragi bralci. Ni prav dolgo nazaj, ko smo skupaj s podjetjem ICM organizirali prvo konferenco Trendi in tehnologije v avtomatizaciji v Portorožu.

Želite biti na tekočem z najnovejšimi novicami?

Radi bi vas slišali! Prosimo, izpolnite svoje podatke in ostali bomo v stiku. Tako preprosto je!