MSCE Električni cilindri z vodilom in UNOMOTION koračnim sistemom

logo

MSCE je električni cilinder z integriranim sistemom vodenja.

Z uporabo integriranega natančnega krogličnega vretena, se rotacijsko gibanje (vrtenje) pogonske gredi pretvori v linearno gibanje (translacijo) batnice z visoko mehansko učinkovitostjo in majhnim notranjim trenjem. Odlikujejo ga visoke hitrosti, dobra natančnost pozicioniranja in visoka ponovljivost. Vse to omogoča vgrajeno linearno kroglično vodilo. Pred-montirani UNIMOTION koračni motor (v osi z motorskim adapterjem in sklopko ali vzporedno s stranskim pogonom preko zobatega jermena) skupaj s cilindrom poskrbi, da je sistem pripravljen za uporabo v vaši aplikaciji. Kompaktne dimenzije in optimalno izbrane kombinacije motorjev pokrivajo širok spekter uporabe. Na dnu aluminijastega profila so T-utori, ki služijo za pritrditev električnega cilindra, ter tudi stranski utori za montažo senzorjev magnetnega polja. Sprednja in zgornja površina vpenjalne plošče iz aluminija, omogoča širok nabor pritrditev raznih delovnih in dodatnih elementov. Pred-pripravljena pritrditvena mesta na ploščah, omogočajo enostavno izvedbo večosnih sistemov z uporabo iste ali drugih velikosti MCE in MSCE cilindrov, kar naredi omenjeni izdelek zelo prilagodljiv.

Dodatne informacije:
Vsaka mini linearna enota je predhodno optimalno mazana in pripravljena na delovanje brez potrebe po naknadnem vzdrževanju. Omogoča visoke nosilnosti (povečane aksialne, lateralne in torzijske sile) in optimalne cikle za premikanje večjih bremen pri visokih hitrostih v vodoravni in navpični smeri.
Vsi MSCE cilindri imajo vgrajen celoten koračni sistem Unimotion, razen v primeru, ko pogona ne želite.

https://www.hypex.si

Celotna PDF revija brezplačno!

Sorodni članki

Zadnji članki

Svet mehatronike 49

Ste se kdaj vprašali, kako lahko žuželke potujejo tako daleč izven svojega gnezda in še vedno najdejo pot? Odgovor na to vprašanje ni pomemben le za biologijo, temveč tudi za izdelavo umetne inteligence za majhne avtonomne robote. Raziskovalce TU Delft, ki se ukvarjajo z droni, so navdihnile biološke ugotovitve o tem, kako mravlje vizualno prepoznavajo svoje okolje in ga kombinirajo s štetjem svojih korakov, da se varno vrnejo domov.

Novi senzor sile in navora SensONE T80

Novi senzor sile in navora SensONE T80 ima vgrajeno pritrdilno prirobnico optimizira kobote za težke tovore.

SCHUNK CoLab – kjer je mogoče v realnih pogojih potrditi nove pristope avtomatizacije

Zaupajte dolgoletnim izkušnjam MB-NAKLO in preizkusite svojo aplikacijo v CoLab SCHUNK!

Želite biti na tekočem z najnovejšimi novicami?

Radi bi vas slišali! Prosimo, izpolnite svoje podatke in ostali bomo v stiku. Tako preprosto je!