Krmilnik 3U PXI Express s Intel® Core i5™ 2. generacije

Novi krmilnik ponuja za 50 odstotkov izboljšano procesno moč in nove periferne naprave.

Družba National Instruments (Nasdaq: NATI) je najavila visokozmogljivi vgnezdeni krmilnik NI PXIe-8115 z najnovejšim dvojedrnim procesorjem Intel® Core™ i5 2. generacije, ki pomaga skrajšati čase preizkusov in je idealen za večjedrne aplikacije. Krmilnik NI PXIe-8115 ponuja bogat nabor perifernih V/I-priključkov s šestimi industrijskimi priključki USB 2.0. Ti vgrajeni periferni priključki zmanjšujejo potrebo po zunanjih perifernih prilagodilnikih in pomagajo inženirjem pri gradnji stroškovno učinkovitih hibridnih sistemov. Za izboljšano servisiranje in manj izpadov je vgnezdeni krmilnik NI PXIe-8115 opremljen z diagnostiko v pomnilniku ROM in diagnostiko trdega diska, s katero je mogoče preveriti stanje krmilnika. Kombinacija krmilnika s programsko opremo za načrtovanje sistemov NI LabVIEW omogoča inženirjem, da dosegajo večjo učinkovitost najrazličnejših aplikacij za preizkušanje, merjenje in krmiljenje.

Procesor Intel Core i5-2510E pomeni, da deluje krmilnik NI PXIe-8115 z osnovno frekvenco ure 2,5 GHz, tehnologija Intel Turbo Boost pa samodejno poveča frekvenco ure glede na vrsto aplikacije. Primer: Pri izvajanju aplikacij, ki imajo le eno nit obdelave, bo CPE neuporabljeno jedro preklopila v mirovanje in povečala frekvenco ure dejavnega jedra z 2,5 na 3,1 GHz. Ta funkcija odpravlja potrebo po večnitnih aplikacijah, da lahko izkoristimo novosti v razvoju CPE. Prilagodljivost delovanja v dvojedrnem ali visokozmogljivem enojedrnem načinu pomeni, da je krmilnik idealen za najrazličnejše aplikacije, tudi visokozmogljivo samodejno preizkušanje in industrijsko krmiljenje.

Krmilnik 3U PXI Express s Intel® Core i5™ 2. generacije

Sorodni članki

Zadnji članki

Nove priložnosti – Mikro-kompaktiranje in varjenje v eni napravi

Uporovno varjenje kot postopek za izdelavo visokokakovostnih zvarov med električno prevodnimi in mehanskimi komponentami je že dolgo uveljavljen in preizkušen postopek.

Ethernet po eni parici (SPE – Single Pair Ethernet) – prihodnost IIOT

V četrti industrijski revoluciji, oz. Industriji 4.0, bodo inteligentna omrežja prinesla temeljne spremembe. Industrija 4.0 predstavlja ogromen potencial za večjo profitabilnost in fleksibilnost industrije, okrepitev gospodarstvene konkurenčnosti, za visok življenjski standard in nova delovna mesta.

IFAM 2024 je praznoval 19. obletnico

Kako hitro teče čas, drage bralke in dragi bralci. Ni prav dolgo nazaj, ko smo skupaj s podjetjem ICM organizirali prvo konferenco Trendi in tehnologije v avtomatizaciji v Portorožu.

Želite biti na tekočem z najnovejšimi novicami?

Radi bi vas slišali! Prosimo, izpolnite svoje podatke in ostali bomo v stiku. Tako preprosto je!